KWASY-peelingi medyczne

wysokiej jakości wyselekcjonowane włoskie peelingi medyczne

BioRePeel Cl3

włoski peeling medyczny do silnej biostymulacji skóry bez efektu złuszczania. Wzbogacony jest o aminokwasy i witaminy. Preparat jest w fazie lipofilowej o właściwościach nawilżających i regenerujacych. Poprawia rowniez wchłanianie i penetrację składników aktywnych.

PQAGE Evolution

PQAGE to peeling medyczny, ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry. W swoim składzie posiada 34% kwasu trójchlorooctowego (TCA), kwasu kojowego, kwasu migdałowego, nadtlenku mocznika i koenzymu Q10 który działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo. PQAGE EVOLUTION nie powoduje uszkodzeń naskórka. Jest niezwykle bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej. Można go stosować przez cały rok.

PRX-T33

peeling dociera do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną. Pobudzone receptory wytwarzają więcej włókien i nawadniają komórki. Otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i wypchnięcia załamań skóry.

WSKAZANIA

zmniejszenie przebarwień,

wyrównanie kolorytu,

spłycenie blizn i obkurczenie porów,

napięcie i ujędrnienie skóry,

redukcja trądziku aktywnego i zaskórnikowego

WSKAZANIA

utrata napięcia i jędrności,

skóra trądzikowa,

blizny i przebarwienia,

skóra wrażliwa

WSKAZANIA

przywrócenie napięcia skóry, produkt leczniczy na trądzik, zmniejszenie blizn zanikowych, wspomaganie w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry

CENNIK

Peelingi medyczne twarz czas ok 60 min 240 zł

Scroll to Top