Zalecenia przed zabiegiem makijażu permanentnego

ZALECENIE OGÓLNE :

24 godz. przed zabiegiem nie pij alkoholu, kawy, jeśli możesz odstaw leki przeciwkrzepliwe. W dniu zabiegu unikaj intensywnego sportu.

USTA
  • jeśli masz skłonność do opryszczki powinnaś przyjmować preparaty przeciwirusowe (HEVIRAN 800 – 2 razy dziennie przez 3 dni przed i 3 dni po zabiegu) także przy korekcie
  • istotne jest intensywne nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust (spierzchnięte, spękane usta słabiej przyjmują pigment)
BRWI
  • wstrzymaj się od depilacji i farbowania brwi na ok 1 mc przed planowaną pigmentacją, daje to możliwość doboru idealnego kształtu w zgodzie z naturalną linią brwi
KRESKI
  • w przypadku wrażliwych powiek, skłonnych do opuchnięć warto przed zabiegiem wziąć pod język granulki homeopatyczne z arniki

Jak pielęgnować brwi/kreski/usta po zabiegu makijażu permanentnego

Pamiętaj 50 % sukcesu pięknej stylizacji to praca linergistki, a drugie 50% to Twoja Pielęgnacja Pozabiegowa

ZALECENIE OGÓLNE:

Podczas wykonywania makijażu dziennego omijaj miejsce pigmentowane. Nie nakładaj na nie fluidu, pudru czy innych kosmetyków do całkowitego wygojenia i wyłuszczenia strupków. Pojawienie się błonki czy strupka jest efektem pożądanym, nie należy go zrywać, pocierać ani w żaden inny sposób usuwać.

Unikaj:

solarium, basenu, uprawiania intensywnego sportu. Nie spożywaj alkoholu do 24 h po zabiegu. Dbaj o odpowiednią higienę pigmentowanego miejsca.

USTA
  • Nawilżaj usta np.: wazeliną naprzemiennie z arniką. Zasinienie i obrzęk ustąpią do 12 h po zabiegu. Nie przykładaj zimnych okładów, mogą one spowodować wystąpienie opryszczki.
BRWI/KRESKI
  • przecieraj delikatnie miejsce pigmentowane płatkiem nasączonym solą fizjologiczną lub wodą mineralną. Zalecana jest sucha pielęgnacja (zakaz nawilżania i nakładania makijażu) do całkowitego wygojenia.
makijaz permanentny pmu
makijaż permanentny
brwi permanentny
makijaż permanentny

CENNIK

Brwi ok 160 min. 750 zł

Usta ok 160 min. 650

Zagęszczanie linii rzęs dolne lub górne 300-400

Uzupełnianie lub przyciemnienie do 6 tyg. 150

PRACUJEMY pon-pt 12-19


23 Lutego 9, 61-741 Poznań
+48 796 53 50 50
gabinet@kosmetykapielegnacyjna.pl
Scroll to Top